O nas

Epsyche to projekt, który powstał jako pokłosie po zorganizowanych wspólnymi siłami, przez Pracownie Terapeutyczną i Gabinet Psychoterapii PARI , warsztatach „Obraz ciała w terapii poznawczo-behawioralnej-dysmorfofobia i pokrewne problemy” prowadzonego dla nas przez Roba Wilsona i „Traumatyczna żałoba i strata i strata w terapii poznawczo-behawioralnej” Martiny Mueller.
Wszystkim, którzy z nami wówczas byli jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Za organizację obu warsztatów odpowiadały 3 osoby Magdalena Kitłowska i Małgorzata Kozubowska (Pracownia Terapeutyczna) oraz Renata Składanek  (Gabinet Psychoterapii PARI).
Od samego początku istnienia pomysłu na zorganizowanie warsztatów przyświecała nam myśl, by były one źródłem wiedzy na tematy trudno dostępne na polskim rynku psychoterapeutycznym. Same pracujemy w zawodzie i często brakuje nam narzędzi, metod, informacji o nowych sposobach pomocy jakie możemy zaproponować naszym klientom/pacjentom. Stąd wziął się pomysł stworzenia projektu “Epsyche”, miejsca, w którym można będzie znaleźć ciekawe szkolenia, warsztaty, poczytać o wynikach najnowszych badań z dziedziny psychoterapii. Chciałybyśmy, żeby “Epsyche” stało się takim miejscem, do którego warto zajrzeć, by znaleźć dla siebie ciekawe informacje, czy formy szkoleniowe.
 
Serdecznie zapraszamy do zaglądania do nas.
Zespół Epsyche